укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Logitech припинила переговори про покупку Plantronics

Швейцарська фірма по виробництву комп'ютерної периферії і мультимедійних пристроїв Logitech International і американський виробник гарнітур Plantronics відмовилися від злиття.

Новини про те, що Logitech планує купити Plantronics, з'явилися на вебсайті інформагентства Reuters у п'ятницю, 23 листопада 2018 року. Однак вже в неділю керівництво Plantronics повідомило, що швейцарська фірма припинила переговори. У повідомленні також підкреслюється, що Plantronics продовжить працювати як повністю самостійна компанія.

За інформацією Reuters, сума, яку Logitech пропонувала за Plantronics, значно перевищувала $ 3 млрд.

«Я дуже оптимістично оцінюю ринкові можливості Plantronics. Упевнений, що завдяки обраній стратегії і команді Plantronics буде і далі приносити довгострокову вигоду акціонерам », - повідомив генеральний директор Plantronics Джо Бертон.

Нагадаємо, що навесні цього року Plantronics придбала виробника аудіо- та відеорішень для уніфікованих комунікацій і спільної роботи Polycom. Сума угоди склала $ 2 млрд. У II кв. 2019 року, що завершився для Plantronics 30 вересня 2018 го, її операційний прибуток, розрахований за нормами GAAP, досяг $ 86 млн при виручці $ 483 млн. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам