укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics презентував бездротові гарнітури серій Savi 8200 і Voyager 4200 UC

Нові пристрої мають розширені функції захисту офісних співробітників від шуму, в першу чергу - в приміщеннях з відкритим плануванням.

За даними аналітичної компанії Oxford Economics, переважна більшість корпоративних службовців в світі вважають офісний шум основним відволікаючим чинником, який заважає їм зосередитися на роботі. Допомогти таким співробітникам, особливо в приміщеннях формату "опенспейс", покликані дві нові серії бездротових гарнітур Plantronics з технологіями захисту від шуму.

Гарнітури серії Savi 8200

Серія Savi 8200 включає дві бездротові гарнітури - монофонічний Savi W8210-M і стереофонічну Savi W8220-M. Особливість останньої - система активного шумозаглушення ANC для захисту співробітників від фонового шуму. Крім того, гарнітура підтримує функцію Close Conversation Limiting, яка обмежує чутність розмов людей що перебувають поруч. Функція активується через додаток Plantronics Hub.

Гарнітури Savi 8200 підтримують бездротові технології DECT і Bluetooth 4.2 для підключення до комп'ютерів, стаціонарних телефонів і смартфонам. У режимі DECT дальність з'єднання досягає 180 м в зоні прямої видимості, що дає співробітнику можливість вільно переміщатися по офісу.

Навушники Savi 8200 здатні пропрацювати без підзарядки 13 годин в режимі розмови і до 50 годин в режимі очікування. Прийом дзвінків, регулювання гучності і відключення / включення мікрофона виконуються в одне натискання. Модель Savi W8220-M забезпечує якість звучання Hi-Fi (діапазон частот 20 Гц - 20 кГц).

Серед особливостей дизайну гарнітур серії Savi 8200 - гнучка мікрофонна штанга і наголов'я з м'якою накладкою, розроблене для комфортного носіння протягом всього дня.

Гарнітури серії Voyager 4200 UC 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам