укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics представив інноваційну док-станцію з підтримкою Microsoft Teams для смартфонів

Настільний пристрій Plantronics Elara серії 60 орієнтований на співробітників, які постійно використовують в роботі мобільні телефони і платформу для уніфікованих комунікацій Microsoft Teams.

За даними аналітичної компанії Frost & Sullivan, близько 36% співробітників по всьому світу використовують мобільні телефони в якості основного засобу зв'язку в офісі протягом всього дня. Полегшити роботу таким людям покликаний новий продукт Plantronics - настільна док-станція Plantronics Elara серії 60, представлена ​​в США на технічній конференції Microsoft Ignite. Особливість новинки - вбудована підтримка платформи для уніфікованих комунікацій і спільної роботи Microsoft Teams.

Пристрій Plantronics Elara серії 60 з'єднується по Bluetooth зі смартфонами під управлінням ОС Android / iOS, а також бездротовими гарнітурами. Смартфон встановлюється на регульовану підставку, яка в якості опції може служити бездротовим зарядним пристроєм. Зліва від підставки розташований цифровий номеронабиратель з клавішами для управління викликами Microsoft Teams в одне натискання. Підтримується також голосове управління Teams через цифровий асистент Microsoft Cortana.

Док-станція оснащена кольоровим LCD-дисплеєм. На ньому відображаються повідомлення Microsoft Teams, статус дзвінків і відомості по смартфонах і гарнітурах, з'єднаних з док-станцією. Новинка підтримує також підключення зовнішніх спікерфона і телефонних трубок, що дає можливість використовувати її як заміну настільним телефонами.

Пристрій Plantronics Elara серії 60 розроблено в рамках багаторічного співробітництва компаній Plantronics і Microsoft в області уніфікованих комунікацій. В асортименті Plantronics широко представлені провідні та безпровідні гарнітури, а також інші пристрої, оптимізовані для роботи з платформами Skype for Business (Lync) і Microsoft Teams. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам