укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Офіс Plantronics в Нідерландах визнали одним із кращих в світі

 «Ми раді що Leesman оцінили наш офіс в Хофддорпе, і ми продовжуємо визнавати людський досвід в якості нашого пріоритету в галузі інновацій.»

Plantronics, лідер в галузі аудіокомунікації, сьогодні оголосив, що Leesman, найбільша компанія, яка аналізує як робоче місце впливає на співробітників і процес роботи, визнала їх європейську штаб-квартиу в Хофддорпі, Нідерланди, одним з найефективніших і задовольняючим співробітників місцем.

Leesman склала рейтинг за допомогою Leesman Index, глобальної системи бізнес-аналітики, яка збирає зворотну реакцію працівників про те, як робоче місце на них впливає. Leesman Index аналізує безліч факторів, включаючи задоволення працівників рівенем підтримки під час важливої ​​роботи, а також акустику, температуру і натуральне освітлення в офісі.

Європейська штаб-квартира Plantronics отримала найвищу оцінку, відому як Leesman +, якою нагороджують групу елітних офісів, які отримали 70 і більше Lmi за стандартизованою шкалою Leesman. Plantronics отримав 82.3 Lmi і війшов в трійку кращих будівель Leesman + в Європі, і набрав найбільшу кількість Lmi у Нідерландах. Лише 6% з усіх аналізованих місць отримало сертифікат Leesman +.

Штаб-квартира в Хофддорпі активно приєднує Plantronics до структури Smarter Working, яка включає в себе людей, місця і технології, щоб допомогти надати співробітникам оптимальний і цілісний робочий досвід. Plantronics притримуються цього підходу в своєму головному офісі в Санта-Круз, Каліфорнія і інших місцях по всьому світу.

«Протягом майже 60 років Plantronics пропонував рішення для поліпшення якості зв'язку між людьми,» стверджує Джой Бертон, президент і виконавчий директор компанії Plantronics. «Ми раді, що Leesman оцінили наш офіс у Хофддорпі, і ми продовжуємо визнавати людський досвід пріоритетом в галузі інновацій.»

Кожна деталь в будівлі в Хофддорпі  - архітектура, матеріали, обстанова, інтер'єр, розташування столів і навіть зображення на стінах - були цілеспрямовано обрані, виходячи з потреб співробітників, щоб створити максимально привабливу і цілстну робочу середу. Для боротьби зі сторонніми розмовами, проблемою номер один в офісах, Plantronics встановили розумну акустичну систему управління Habitat Soundscaping. Habitat Soundscaping це багатосенсорное рішення, засноване на принципах біофільного дизайну – динамічна адаптація видів і звуків природи в реальному часі для усунення стороннього шуму і інших подразнень. В результаті ми отримуємо по-справжньому функціональний офіс, який об'єднує в собі спільну і зосереджену роботу; прекрасний баланс між здоров'ям і продуктивністю.

Основні моменти з дослідження Leesman Index:

  • 91% співробітників Plantronics вважають, що дизайн офісу створює приємну робоче середовище і всі (97%) стверджують, що раді приймати тут гостей.
  • Крім того, 87% говорять що офіс дозволяє їм працювати продуктивно, з них майже 85% стверджують, що це допомагає їм ділитися ідеями і знаннями з колегами
  • Задоволення працівниками рівнем шуму в офісі становить майже половину позначки Leesman
  • Переважна більшість співробітників (90%) раді різноманітності місць роботи в офісі, що наочно демонструє можливість приміщення містити в собі людей з різними стилями роботи
  • Більше 90% спостережуваних людей думає, що місце роботи впливає на екологічну стійкість, проблема, яка істотна для більшості працівників, і демонструє підтримку духу офісного парку, в якому розміщується будівля Хофддорп, відома як Park 20/20

«Plantronics - це ідеальний приклад клієнта, який розуміє, що робоче місце може відігравати головну роль в підтримці робочого і організаційного процесу,» стверджує Гідеон ван де Бург, керуючий директор Leesman в країнах Бенілюкс. «Протягом цього проекту вони поставили працівників в центрі і зосередилися на створенні робочого оточення, яке для них важливо, грунтуючись на даних співробітників. Їх виключно високий ступінь задоволення рівнем шуму просто вражає і є прикладом для багатьох інших організацій, які знаходять цю характеристику складною у виконанні ». 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам