укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics купує компанію Polycom за $2 млрд

В результаті угоди Plantronics значно розширить свій асортимент рішень для уніфікованих комунікацій і спільної роботи.

Поради директорів компаній Plantronics і Polycom досягли остаточної угоди про перехід останньої в власність Plantronics. Очікується, що ця угода вартістю $2 млрд завершиться в III кв. 2018 року, після того, як її затвердять антимонопольні та інші регулюючі органи. Оплатити суму угоди Plantronics планує вільними грошовими ресурсами ($948 млн), власними акціями вартістю $362 млн, а також кредитними коштами в розмірі $690 млн.

Заснована в 1990 році, компанія Polycom пропонує широкий асортимент конференц-телефонів SoundStation, офісних VoIP-телефонів серій VVX і CX, стаціонарних рішень для аудіоконференцзв'язку SoundStructure, мобільних продуктів для відеоконферецій на платформах Android і iOS, відеорішень для конференц-залів RealPresence, систем телеприсутності RealPresence Immersive Studio і Immersive Studio Flex, а також безліч інших продуктів для уніфікованих комунікацій і спільної роботи (UCC). У 2017 році виручка Polycom досягла $1,1 млрд, а операційний прибуток - $183,1 млн.

Завдяки покупці Polycom компанія Plantronics значно посилить присутність на ринку аудіо- та відеорішень для сегмента UCC. Сьогодні експерти оцінюють загальний обсяг цього ринку в $39,9 млрд. «Поповнивши наш асортимент рішеннями Polycom для аудіо- / відеоконференцій і спільної роботи, ми зможемо пропонувати замовникам і торговим партнерам комплексний портфель продуктів і послуг, який буде задовольняти як сьогоднішні, так і майбутні потреби підприємств в рішеннях для корпоративних телекомунікацій», - зазначив президент і генеральний директор Plantronics Джо Бертон. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам