укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Новинки Plantronics: гарнітури серії Blackwire 3200 для уніфікованих комунікацій

Новий модельний ряд дротових гарнітур Blackwire 3200 відрізняється вдосконаленим дизайном і розширеними можливостями по підключенню до різних пристроїв.

Компанія Plantronics представила вісім гарнітур серії Blackwire 3200. У числі новинок - монофонічна модель C3210 в варіантах з роз'ємами USB-А або USB-C, монофонічна C3215 з роз'ємами USB-А або USB-C в поєднанні зі штекером 3,5 мм, два варіанти стереофонічної гарнітури C3220 (з роз'ємами USB-а або USB-C), а також стереофонічна модель C3225 в варіантах з роз'ємами USB-а або USB-C і штекером 3,5 мм.

Підтримка уніфікованих комунікацій

Навушники Blackwire 3200 створювалися для широкого кола офісних і віддалених співробітників, які використовують в спілкуванні інструменти уніфікованих комунікацій (Unified Communications, UC). Зокрема, нові пристрої оптимізовані для роботи c UC-рішеннями Avaya, Cisco і Microsoft і сертифіковані на відповідність вимогам платформи Skype for Business. Вони допомагають швидко і без зайвих витрат впроваджувати уніфіковані комунікації в компаніях будь-якого масштабу.

Широкий вибір сполучних штекерів в гарнітурах серії Blackwire 3200 дає користувачеві можливість підібрати модель для простого підключення до різних пристроїв - настільних комп'ютерів, ноутбуків, сматрфонів і планшетів з роз'ємами USB- та/або jack 3,5 мм. А в поєднанні з технологіями Plantronics щодо підвищення якості звуку і захисту слуху новинки виводять спілкування через UC-платформи на новий рівень.

Дизайн

Всі гарнітури серії Plantronics Blackwire 3200 об'єднує використання в них якісних і довговічних матеріалів. Регульовані оголовья навушників виконані з металу, укладеного в міцний пластик. У моделях Blackwire C3215/C3225 використовуються шкіряні амбушюри з плоскою поверхнею, яка полегшує зберігання гарнітури в складеному стані в чохлі (входить в комплект даних моделей).

Мікрофонні штанги мають шарнір, завдяки якому мікрофон однаково зручно носити як справа, так і зліва. Вага і ергономіка всіх пристроїв Blackwire 3200-й серії спеціально підбиралися для тривалого використання протягом робочого дня. Зручний пульт управління зі світлодіодними індикаторами і кнопками прийому/завершення виклику, відключення мікрофона і гучності значно підвищує комфорт, особливо при підключенні до смартфонів.

Характеристики аудіо

Навушники серії Blackwire 3200 відрізняються високою якістю програвання звуку в UC-додатках. Вбудовані аудіопроцесори Plantronics (DSP) покращують чіткість і розбірливість голосу, надають йому природний тембр. Мікрофони з амплітудно-частотною характеристикою 100-10 кГц оптимізовані для широкосмугової IP-телефонії і мають функцію шумопоглинання. Технологія динамічного еквалайзера Dynamic EQ виконує автоматичне налаштування звуку під відтворення голосу або музики. Стереофонічні моделі Blackwire серії 3200 відтворюють звук з якістю Hi-Fi (20 Гц-20 кГц).

Захист слуху

Технологія SoundGuard захищає користувача від різких і гучних звуків, які найчастіше стають причиною акустичної травми. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам