укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics розширила лінійку Blackwire гарнітурами серії 5200 для уніфікованих комунікацій

Дротові гарнітури Blackwire 5200 орієнтовані на офісних і віддалених співробітників. Особливість новинок - можливість підключення до комп'ютерів, смартфонів і планшетів за допомогою роз'ємів USB/USB-C і штекера 3,5 мм.

Лінійка дротових гарнітур Plantronics Blackwire поповнилася відразу чотирма моделями серії 5200 - монофонічними C5210-A/C5210-C і стереофонічними C5220-A/C5220-C. Новинки мають поліпшену ергономіку і призначені для співробітників, яким протягом робочого дня необхідно постійно перемикатися між різними пристроями - настільними комп'ютерами, ноутбуками, смартфонами і планшетами.

Особливості дизайну

Бездротові гарнітури Blackwire C5220 (стерео) і C5210 (моно)

Дизайн гарнітур серії Blackwire 5200 спеціально розроблявся для тривалого комфортного носіння. Вони обладнані м'якими амбушюрами зі штучної шкіри, що не доставлять незручностей навіть під час багатогодинних конференцій. Регульоване металеве наголов'я з м'яким ремінцем надійно фіксує гарнітуру на голові. Шумопоглинаючий мікрофон розташований на гнучкій шарнірній штанзі. Блок управління викликом оснащений кнопками, які дають можливість приймати/завершувати дзвінок і регулювати гучність одним натисканням. Гарнітуру зручно складати і носити в чохлі, який входить в комплект.

Можливості підключення

Гарнітури серії Blackwre 5200 відмінно підійдуть співробітникам, які часто переключаються між комьпьютером, смартфоном і планшетом

Гарнітури серії Blackwire 5200 відрізняються широкими можливостями по підключенню до настільних ПК, ноутбуків, смартфонів і планшетів. Моделі C5210-А і C5220-А забезпечені стандартним роз'ємом USB (тип А). Пристрої C5210-С і C5220-С підключаються до комп'ютерів і смартфонів з гніздом USB-C. Крім того, всі чотири новинки мають стандартний аудіоштекер 3,5 мм.

Пристрої серії Blackwire 5200 оптимізовані для популярних платформ уніфікованих комунікацій (Unified Communications), таких як рішення Avaya Communicator, Cisco Jabber, Microsoft Skype for Business і Microsoft Teams.

Високоякісне аудіо

Нові гарнітури забезпечені цифровими аудіопроцесорами (DSP), які гарантують чіткість і чистоту відтворення голосу. Мікрофони з шумопоглинанням в моделях серії 5200 усувають сторонні шуми, даючи користувачеві можливість максимально зосередитися на розмові. Амплітудно-частотна характеристика мікрофонів (100 Гц-8 кГц) оптимальна для широкосмугової IP-телефонії. Технологія Dynamic EQ автоматично налаштовує звук під голосові виклики або музику. Стереофонічні моделі Blackwire C5220 USB/USB-C програють музику з якістю Hi-Fi (20 Гц-20 кГц).

Захист слуху

Новинки підтримують технологію Plantronics SoundGuard Digital, яка захищає слух від різких стрибків гучності вище 118 дБА. Крім того, вона знижує щоденне шумове навантаження на користувача до рівня менше 85 дБА.

Інші можливості

  • Сенсори Dynamic Mute Alert попереджають користувача про те, що він намагається говорити з вимкненим мікрофоном.
  • Призначені для користувача звукові підказки і вбудовані LED-індикатори сповіщають про стан підключення/відключення звуку і гучності.
  • Можливі додаткові налаштування сповіщень за допомогою програми Plantronics Hub. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам