укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics впровадила підхід Smarter Working в своєму новому офісі

В голландському офісі Plantronics використані технології, завдяки яким співробітники можуть працювати в приміщеннях з відкритим плануванням, не заважаючи один одному і не відволікаючись на офісний шум.

Протягом багатьох років Plantronics активно розвиває концепцію Smarter Working («Розумний підхід до роботи»). Її мета - створювати офісним співробітникам комфортні умови, в яких вони могли б працювати максимально ефективно. Один з ключових елементів цієї концепції - грамотне облаштування відкритих офісних просторів. На принципах «Розумного підходу» і створювався нідерландський офіс Plantronics, про відкриття якого компанія повідомила в квітні 2017 року.

При проектуванні офісу Plantronics виходила з того, що протягом дня сучасний співробітник повинен виконувати безліч різноманітних завдань. Одні вимагають зосередженості й тиші, інші - активного спілкування та командної роботи. Поєднати і те й інше в офісі з відкритим плануванням так, щоб співробітники не заважали один одному, фахівцям Plantronics вдалося за допомогою передових акустичних технологій. Завдяки їм в будівлі організовані кілька спеціалізованих просторів. У зоні для спільної роботи співробітники трудяться разом з іншими учасниками команди. У зоні для комунікацій зручно вести телефонні розмови, не відволікаючи ними товаришів по службі. У спеціальних зонах для концентрації співробітники можуть зосередитися і подумати над вирішенням складних проблем, а в зоні для відпочинку - відновити сили.

Зонувати офіс вдалося завдяки технологіям активного управління звуком. Наприклад, в приміщенні встановлені три штучних водоспади, які не тільки виконують декоративну функцію, а й грають роль шумової завіси. Звук падаючої води робить нерозбірливими сторонні розмови - один з найпотужніших відволікаючих чинників в офісі з відкритим плануванням. Через систему динаміків, змонтованих над водоспадами, додатково транслюється фоновий звук, що нагадує шум струмка. Фахівці Plantronics підібрали частоту і гучність звуку так, щоб підсилити ефект звукомасування. Крім того, в обробці приміщень широко застосовувалися звукопоглинальні і звуковідбиваючі матеріали, які теж допомогли створити комфортну акустичну середу.

Штучні водоспади в офісі Plantronics грають роль шумової завіси.

Додатковий захист від шуму в новому приміщенні гарантують офісні гарнітури з функцією активного шумопоглинання, якими користуються співробітники. Ці пристрої не тільки знижують шумове навантаження на працівників, а й дають їм можливість вільно пересуватися між різними офісними зонами, постійно залишаючись на зв'язку. Все це створює в приміщенні акустичний комфорт, підвищує ефективність роботи і допомагає підвищити задоволеність співробітників умовами праці, зазначає гендиректор Plantronics Джо Бертон. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам