укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Нова бездротова гарнітура BackBeat PRO 2 від Plantronics

Насолоджуйтесь кращою з класу накладних Bluetooth-гарнітур з чудовим звучанням, зручним дизайном і можливістю безперервної роботи до 24 годин.

Компанія Plantronics, один зі світових лідерів в області виробництва пристроїв зв'язку, представляє BackBeat PRO 2. У порівнянні з іншими продуктами свого класу накладна гарнітура BackBeat PRO 2 має великі можливості - всього одне натискання кнопки, і вона створить оазис особистого простору, де б ви не знаходилися.

«Зросла кількість людей, які готові відмовитися від провідних гарнітур і перейти до бездротових, але вони стурбовані тим, що якість звуку і час використання постраждають. BackBeat PRO 2 були розроблені відповідно до вимог споживачів, - говорить Тангі Леборн (Tanguy Leborgne), віце-президент по споживчим рішенням компанії Plantronics. - Гарнітура оснащена функцією активного шумопоглинання, забезпечує виняткову якість звучання, при цьому її акумулятор працює протягом 24 годин. Завдяки цьому ви зможете зануритися в насичені баси, чіткі і природні напівтони ваших улюблених треків, де б ви не знаходилися: в офісі, в дорозі, вдома або в літаку. Досить натиснути кнопку».

Висока якість звуку забезпечує повний спектр вражень від прослуховування, що дозволяє гарнітурі BackBeat PRO 2 ізолювати вас від галасливого світу. Функція активного шумопоглинання допоможе звести до мінімуму зовнішні шуми під час роботи або в поїздці. А щоб почути оголошення, звернення чи інші зовнішні звуки, досить перейти в режим відкритого прослуховування, коли гарнітура через вбудовані мікрофони передає навколишні звуки безпосередньо в динаміки. Все це можна зробити, не знімаючи пристрою.

BackBeat PRO 2 з Bluetooth класу 1 забезпечує максимальну свободу пересування до 100 метрів в парі з Bluetooth-пристроями класу 1. Розумна технологія збереження енергії Plantronics забезпечить до 24 годин безперервної роботи в режимі прослуховування, до 21 днів в режимі очікування і до шести місяців в сплячому режимі, в разі якщо ви залишили пристрій увімкненим.

Створена на основі зазначеної нагородами BackBeat PRO, BackBeat PRO 2 менше на 35% і на 15% легше. Нова накладна гарнітура з поліпшеною ергономікою, чашками з можливістю повороту в двох напрямках і оголів'ям, яке рівномірно розподіляє вагу пристрою навколо голови користувача, залишається комфортною протягом усього часу використання.

Додаткові характеристики BackBeat PRO 2:

• інтелектуальні датчики, які автоматично припиняють або відновлюють музику, як тільки ви знімаєте або одягаєте гарнітуру;

• здатність підключатися до двох пристроїв одночасно і легко перемикатися між смартфоном і планшетом для програвання музики, фільмів або прийняття дзвінків;

• два вбудованих мікрофона забезпечують чіткий звук під час розмови;

• легке транспортування: гарнітура складається, а також має жорсткий захисний чохол в версії BackBeat PRO 2 SE;

• наявність 3,5 мм кабелю для використання в літаку, а також для проводового режиму. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам