укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics в партнерстві з Sony випускає першу офіційно ліцензовану гарнітуру для Playstation®VR

Гарнітура Plantronics RIG 4VR є першим офіційно ліцензованим аудіорешенням для PS4™, оптимізованим для шолома віртуальної реальності PlayStation®VR.

Повноцінне аудіорешення для гравців PlayStation®4, Plantronics RIG 4VR є першою офіційно ліцензованою гарнітурою, яка оптимізована для використання з шоломом віртуальної реальності PlayStation®VR. Проста і зручна у використанні гарнітура RIG 4VR вже доступна в продажу.

«Звук є невід'ємною частиною будь-яких по справжньому захоплюючих вражень, і з урахуванням цього ми розробили пристрій, який гармонійно доповнить 3D аудіо можливості PlayStation®VR, – каже Грегорі Моркін (Gregory Morquin), керівник ігрового напрямку в Plantronics. – Запуск RIG 4VR гарнітури підтверджує наше прагнення пропонувати користувачам тільки зручні та ефективні рішення, даючи їм можливість одночасно отримувати найкраще звучання, підтримувати діалог з командою і сповна насолоджуватися віртуальним світом»

Продовжуючи модельний ряд споживчих і турнірних гарнітур Plantronics, RIG 4VR допомагає своєму власникові випробувати весь спектр пропонованих грою вражень. Конструкція вентильованих чашок дозволяє гравцям чути навколишні звуки, допомагаючи підтримувати природну атмосферу під час сеансів віртуальної реальності. Мала вага гарнітури дозволяє грати без будь-якого дискомфорту багато годин поспіль.

На додаток до взаємозамінних кабелів різної довжини, призначених для використання з PlayStation®VR і бездротовим контроллером DUALSHOCK®4 (довжина 0,4 м для PlayStation®VR і 1,2 м для бездротового контролера DUALSHOCK®4), гарнітура RIG 4VR також має 40-мм драйвери в парі з низькочастотними резонаторами, які відтворюють насичені баси, зберігаючи при цьому чіткість відтворення звуків.

Під час гри з бездротовим контроллером DUALSHOCK®4 гарнітура надасть повну картину того, що відбувається, що включає в себе як стереоефекти гри, так і точну передачу мови під час переговорів в голосовому чаті. З'ємний мікрофон з функцією шумопоглинання можна підняти вгору і моментально відключити функцію передачі голосу. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам