укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics і RingCentral оголосили про партнерство: які вигоди отримає бізнес?

Краща професійна мобільна гарнітура UC компанії Plantronics в поєднанні з лідируючим на ринку UCaaS (Unified Communications as a Service, уніфіковані комунікації як послуга) рішенням компанії RingCentral дозволять різним компаніям і організаціям забезпечити своїх співробітників неперевершеною гнучкістю і добитися приголомшливої ​​продуктивності їхньої праці.

Компанія Plantronics, піонер в області аудіотехнологій, оголосила про партнерство з компанією RingCentral, провідним постачальником корпоративних хмарних комунікацій і рішень для спільної роботи. Орієнтоване на підвищення гнучкості і продуктивності працівників, це партнерство надасть компаніям і підприємствам інтегровані рішення, які спростять бізнес-комунікації, підтримувані за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, забезпечуючи при цьому чудову якість виклику.

У той час як засновані на програмному забезпеченні комунікаційні рішення від RingCentral розширюють можливості уніфікованих комунікацій (unified communications, UC) для досягнення ідеальної взаємодії кінцевих користувачів, різні компанії і організації можуть використовувати гарнітури Plantronics в поєднанні з комунікаційними рішеннями RingCentral, щоб отримати більш багате загальне враження клієнта. Спільними зусиллями компанії-партнери розробили пропозиції, корисні для будь-якого типу працівників - від звичайного офісного працівника, що розташувався за робочим столом, до мобільного співробітника, що постійно знаходиться в русі або співробітника контакт-центру. Платформа для уніфікованих комунікацій від компанії RingCentral інтегрується, не викликаючи жодних проблем, з апаратними засобами компанії Plantronics, що вільно працюють в багатому програмному середовищі за рахунок усунення будь-яких обмежень, завдяки прив'язці до апаратних засобів у фіксованому місці.

«В якості ведучого учасника екосистеми бізнес-комунікацій і світового лідера, зазначеного в «Магічному квадраті» для уніфікованих комунікацій як послуги, платформа компанії RingCentral забезпечує природне застосування наших професійних мобільних гарнітур UC», — розповів Борис Зайберт (Boris Seibert), старший директор зі стратегічних альянсів компанії Plantronics. — «Наші гарнітури для уніфікованих комунікацій допомагають людям з активною життєвою позицією працювати в будь-якому середовищі і при будь-яких обставинах. Вони були зроблені для більш природної взаємодії між користувачами і програмним телефоном. Ми щасливі стати частиною портфоліо кінцевих точок від компанії RingCentral, що є частиною їх комплексного вирішення для уніфікованих комунікацій».

Кращі професійні мобільні гарнітури UC компанії Plantronics повністю сумісні і інтегруються безпосередньо з настільними додатками RingCentral для ОС Windows і RingCentral для MacOS, дозволяючи повністю здійснювати контроль дзвінків через гарнітуру (відповідь і закінчення виклику, збільшення або зменшення гучності, а також відключення звуку). Ці гарнітури дозволяють вам зосередитися тільки на роботі, без необхідності проводити будь-які додаткові налаштування. Портфоліо рішень для уніфікованих комунікацій від компанії Plantronics включають в собі різні головні гарнітури, які підключаються по бездротовій мережі до різних пристроїв — стаціонарних телефонів, персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв — і підвищують гнучкість роботи ваших співробітників

«Зараз ми спостерігаємо сплеск прийняття і застосування аксесуарів для носіння бізнесом, так як вони сприяють кращій багатозадачності і помітно збільшують продуктивність», — повідав Метт Макджінніс (Matt McGinnis), помічник віце-президента з маркетингу продуктів компанії RingCentral. — «Оскільки основна мета нашої компанії полягає в наданні кращого користувацького досвіду безшовних комунікацій для професійного бізнесу, то інтеграція наших рішень з технологіями такого визнаного на світовому ринку лідера, як компанія Plantronics, дозволить нам ще краще приєднувати людей до комунікаційних можливостей, які їм потрібні для того, щоб бути успішними».

У той час як робоча сила стає все більш і більш розосередженою, для бізнесу стає життєво необхідним використовувати надійну і інтуїтивно зрозумілу комунікацію між різними пристроями для налагодження різнобічного і повноцінного зв'язку між кінцевими користувачами. Для отримання більш наочної інформації про нові можливості, які відкриває для бізнесу партнерство між компаніями RingCentral і Plantronics, подивіться наступне відео:

 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам