укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Bluetooth-гарнітури серії voyager 5200 від Plantronics - на зв'язку навіть в самому шумному місці

Чотири мікрофони Bluetooth-гарнітур серії Voyager 5200 від Plantronics дозволять бути почутими в будь-якій обстановці, а функція ідентифікації російською мовою тих, що дзвонять, забезпечить ще більший комфорт.

У мобільних професіоналів досить часто виникає необхідність спілкуватися в самих різних місцях, включаючи аеропорти, вокзали, вулиці, кафе і ресторани. І саме для них компанія Plantronics, новатор в області аудіо і носимих технологій, створила Voyager 5200 та Voyager 5200 UC - Bluetooth-гарнітури, що дозволяють підтримувати розмову в будь-якому місці і при цьому зберігати користувачам репутацію професіоналів навіть в найскладніших ситуаціях. Ці пристрої мають функцію адаптивного шумопоглинання на базі ексклюзивної технології WindSmart від Plantronics, яка чудово знижує рівень вітру та інших зовнішніх шумів.

Ексклюзивна технологія WindSmart від Plantronics включає кілька елементів для створення єдиної аудіо екосистеми - аеродинамічна конструкція мікрофона Voyager 5200 виключає вплив потоків повітря на якість переданого звуку, а чотири багатоканальних мікрофона і запатентований алгоритм захисту від вітру дозволяють зосередитися на голосі розмовляючого і усунути зайві шуми.

Творці Voyager 5200 подумали також про комфорт користувачів і терміни служби батареї. Створені для вух різної форми і розмірів, гарнітури підходять 90% людей. При цьому однієї зарядки пристрою вистачить до семи годин роботи, а в «режимі сну» - до дев'яти днів. Зарядний чохол, який поставляється в комплекті з Voyager 5200 UC, захистить гарнітуру від пошкоджень і забезпечить до 14 додаткових годин роботи. Voyager 5200 UC включає також USB Bluetooth-адаптер класу 1, який зробить процес спілкування з декількох пристроїв, наприклад, з комп'ютера, планшета, мобільного телефону і відео додатку, в тому числі в середовищах Unified Communications, простим і легким.

Додаткові характеристики Voyager 5200 та Voyager 5200 UC:

  • Гарнітура дозволяє одним торканням включати функції голосових помічників Siri, Google Now або Cortana, а також відключати мікрофон під час розмови. Для управління викликами досить вимовити команди «Відповісти» або «Відхилити», а голосові повідомлення повідомлять російською мовою ім'я людини, що дзвонить, рівень заряду і іншу інформацію.
  • Функція динамічного оповіщення про відключення звуку, підтримувана гарнітурою, негайно попереджає користувача, якщо він починає говорити, коли вимкнено звук мікрофона.
  • Гарнітура Voyager 5200 UC оптимізована для роботи з усіма платформами Unified Communications.
  • Технологія Multipoint дозволяє управляти викликами з двох пристроїв одночасно.
  • Bluetooth класу 1 дозволяє віддалятися з гарнітурою від приєднаних пристроїв на дистанцію до 30 метрів.
  • Знявши гарнітуру, користувач може зупинити відтворення звуку або завершити розмову, а надівши автоматично відповісти на дзвінок.
  • Додаток Plantronics Hub для Android і iOS дозволить налаштувати гарнітуру зі смартфона, а додаток FindMyHeadset зробить пошук загубленого пристрою максимально швидким. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам