укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Популярні способи вирішення проблем галасливого офісу

Неможливість абстрагуватися від стороннього шуму і вести конфіденційні бесіди - головна причина для невдоволення працівників офісів, згідно з опитуванням, проведеним в 2013 р Університетом Сіднея. Звуковий дискомфорт виявився для офісних працівників більш дратівливим фактором, ніж некомфортна температура, погана якість повітря, недостатня чистота офісу і погані меблі. Отже, ефективність праці безпосередньо пов'язана з рівнем шуму в офісі, і вже з'явилися технології, які, нарешті, можуть створити комфортну акустичну обстановку без значних фінансових витрат.

Шум шкодить бізнесу

В останні роки в умовах дефіциту висококваліфікованих фахівців роботодавці залучають і утримують співробітників не тільки гідними заробітками, а й за рахунок створення комфортних умов і сприятливої ​​атмосфери в офісі. Але проблема стороннього шуму довгий час залишалася невирішеною, що створювало дискомфорт і провокувало на витрати роботодавців, які змушені були займатися переплануванням офісного простору. У багатьох випадках співробітники неохоче йдуть на роботу і навіть починають її ненавидіти через дискомфорт та постійні конфлікти з колегами.

Малюнок 1: Відкриті офіси принесли багато позитивних змін роботодавцям, але проблема офісного шуму погіршилася.

Ситуація змінилася в кращу сторону з появою технологій звукового маскування і шумопоглинання. Залежно від бюджету компанії і особливостей ведення бізнесу можна використовувати комплексні та індивідуальні рішення для захисту від шумового забруднення.

Найефективніше рішення складних проблем - звукомаскування

Комплексне вирішення проблеми звукомаскування - встановлення обладнання, розробленого компанією Cambridge Sound Management. Комплект звукомаскування складається з декількох датчиків, які кріпляться в певних місцях в офісі і створюють неголосний фоновий шум в діапазоні від 42 до 48 дБА.

Малюнок 2: Системи звукомаскування використовують динаміки для маскування різного шуму в різних зонах офісу.

Як правило, датчики кріпляться на стелі або на довгих тросах, у випадках, коли в офісі відсутня звичайна стеля, як в деяких сучасних офісах в стилі лофт, де стелі дуже високі. Устаткування встановлюється таким чином, щоб дія датчиків рівномірно поширювалася на весь офіс. Важливо розуміти, що після установки звукомаскування в приміщенні не стає тихо, тобто «знищення» шуму не відбувається, і людям не треба кричати, щоб почути один одного на відстані витягнутої руки. Просто в приміщенні створюється шум, схожий з шумом вітру, дзюрчанням води, ледь чутної мелодії і т.п. Звук розсіюється таким чином, що людське вухо уже не може сфокусуватися і виділити в цьому потоці якийсь конкретний звук. Фоновий шум виконує відразу дві функції: захищає працівника від офісного шуму, звуку телефонних дзвінків, розмов, працюючої техніки і в той же час дозволяє самому вести особисті і конфіденційні бесіди, не побоюючись бути підслуханим.

Малюнок 3: Система звукомаскування підходить для офісу зі «змішаним» плануванням.

Системи звукомаскування постійно удосконалюються і отримують новий функціонал. Наприклад, недавно компанія Cambridge Sound Management додала в свої рішення можливість використання динаміків звукомаскування, як гучномовців для оголошень по офісу. Таким чином можна заощадити на окремій системі оповіщення.

Установка комплексних систем звукомаскування, як передбачається, може стати золотим стандартом сучасного офісу. У цьому зацікавлені в першу чергу самі роботодавці. Співробітник, якому забезпечені нормальні умови роботи, як правило, робить менше помилок, більш лояльний, зосереджений і продуктивний, що в кінцевому підсумку вигідно бізнесу.

Подібне обладнання для звукомаскування необхідне в офісах, де співробітники часто ведуть телефонні розмови або приймають клієнтів. Ще одна сфера використання систем звукомаскування - лікарні, де збереження конфіденційності має велике значення. Звукомаскування збереже в секреті інформацію про симптоми захворювання, особливості лікування і препарати, що приймаються при спілкуванні лікаря з пацієнтом, а також приховає розмови медпрацівників, які пацієнт може сприйняти неправильно, що негативно вплине на процес лікування.

Встановлювати звукомаскуючу систему можна вже в готовому і функціонуючому офісі без необхідності рухати меблі або офісну техніку. Спосіб розрахунку і встановлення нової системи звукомаскування в порівнянні з першими подібними розробками, що з'явилися в середині XX століття, значно спростився.

Малюнок 4: Максимального акустичного комфорту можна домогтися сполученням звукомаскування і традиційних підходів до боротьби з шумом.

Звуковий бар'єр - коли потрібно говорити і слухати

Нерідко захист від зайвого шуму потрібен лише окремим співробітникам, а не всьому персоналу, але при цьому захист повинен бути максимальним. В такому випадку розумніше використовувати індивідуальні навушники з функцією шумопоглинання. Індивідуальні навушники з системою шумопоглинання потрібні, наприклад, працівникам колл-центрів, менеджерам з продажу, секретарям, словом всім, хто протягом дня багато розмовляє по телефону або Skype.

В даний час багато виробників почали освоювати цей перспективний сегмент ринку, пропонуючи гарнітури з шумопоглинанням різної цінової категорії. Фахових пропозицій, відповідних високим стандартам акустичного комфорту, поки не дуже багато, і вони мають ряд переваг перед «аматорськими» гарнітурами.

Наприклад, USB-гарнітура Plantronics Blackwire C725 оснащена системою активного шумопоглинання яка автоматично адаптується до рівня зовнішнього шуму. Таким чином, співробітникові не потрібно відволікатися на регулювання під час роботи.

Принцип роботи Blackwire C725 передбачає створення інвертованої звукової хвилі, яка є протилежною вихідної хвилі. Завдяки цьому ефекту і вдається прибрати «зайві» звуки. Робота в таких навушниках стає більш комфортною за рахунок того, що співробітник більше не відволікається на зовнішні подразники. Навушники легкі, припускають кілька режимів носіння, тобто їх можна не знімати протягом усього робочого дня.

Малюнок 5: використання гарнітури з активним шумопоглинанням в умовах офісу.

В асортименті Plantronics представлена також бездротова Bluetooth-гарнітура з системою активного шумопоглинання Voyager Focus UC. Гарнітура створена для «мобільних професіоналів», яким доводиться проводити телефонні і відео-переговори абсолютно в різних місцях: офіс, дорога, кафе і т.д. Plantronics Voyager Focus UC пропонує користувачеві чудову якість звуку, зручність при використанні та універсальність підключення: ПК, мобільні пристрої і телефони.

Малюнок 6: бездротові гарнітури з активним шумопоглинанням забезпечують абсолютну свободу переміщення.

Організація офісного простору, як правило, спрямована на те, щоб створити максимально зручні умови для роботи співробітників і в той же час сприяти налагодженню міцних партнерських відносин. Однак «відкритий простір» часом занадто гучний для того, щоб зосередитися на роботі і не відчувати роздратування. На щастя, сучасні системи звукомаскування і шумопоглинання дозволяють здійснювати будь-які планувальні рішення в офісі і при цьому зберігати комфорт офісних працівників і їх високу працездатність. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам