укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics отримав три престижні нагороди Red Dot Design Award 2016

Американська компанія Plantronics, піонер в області гарнітур для різних застосувань, оголосила про те, що відразу три її продукти були відзначені нагородою Red Dot Design Award, що є міжнародною загальновизнаною відзнакою за високу якість дизайну. Нагороди були удостоєні: Voyager 5200, Voyager Focus UC і BackBeat GO 3. Для участі в конкурсі Red Dot Design Award 2016 претенденти з 57 країн зареєстрували понад 5 200 продуктів та інноваційних рішень. Але тільки ті товари, які вигідно вирізнялися з-поміж інших своєю видатною якістю та особливими досягненнями в області дизайну отримали бажану відзнаку від міжнародного журі Red Dot.

«Ми в компанії Plantronics віримо, що функціональний, привабливий, високоякісний дизайн є основою для розробки продуктів, які легко інтегруються в сучасний стиль життя», - заявив Даррін Кеддес (Даррін Caddes), віце-президент з корпоративного дизайну компанії Plantronics. - «Дизайн преміум-класу допомагає викликати відчуття довіри і компетентності під час дзвінка або прослуховування музики; забезпечити комфорт і простоту використання, що значно розширить ваш користувальницький досвід. Ми створюємо рішення для людей, які бажають мати видатні рішення для комунікації незалежно від місцезнаходження або ситуації; нехай ти пасажир, що любить музику, працівник офісу відкритого типу або віддалений працівник, який сидить вдома або за столиком в сусідньому кафе, і ми надалі будемо продовжувати органічно поєднувати видатний дизайн з провідними в галузі аудіо характеристиками, а головним нашим пріоритетом буде надійність і комфорт».

З моменту свого офіційного виходу на ринок у квітні 2016 року, Plantronics Voyager 5200 вже був відзначений нагородами «Вибір редакції» від журналів PCMag і Network World, а Voyager Focus UC cтав володарем нагороди Award 2016 CES Innovations. BackBeat GO 3 - це новітній представник добре зустрінутого критиками сімейства бездротових стерео продуктів Backbeat, що включає в себе такі відомі рішення, як BackBeat SENSE, BackBeat PRO і BackBeat FIT, кожне з яких в 2015-2016 року отримувало нагороди CES Innovations Award та iF Design Awards.

Plantronics Voyager 5200

Комфорт протягом усього дня і термін служби батареї стали ключовими факторами при розробці Voyager 5200. Розроблене для стабільної та комфортної роботи для користувачів з широким діапазоном вух різних форм і розмірів, це рішення прекрасно підійде 90% людей (дані наводяться на основі результатів власного тестування компанії Plantronics). Відчуття від пристрою під час останнього дзвоника залишаться настільки ж комфортними, як і при здійсненні вашого першого дзвінка в цей день. Заряду вистачає на сім годин в режимі розмови і до дев'яти днів в режимі очікування, що дозволить вам залишатися постійно на зв'язку - від вашої ранкової чашки кави і до вечірнього коктейлю після успішного закінчення робочого дня. Універсальний зарядний пристрій (продається окремо і доступно з деякими моделями) служить як зручна, що працює за принципом «схопив і побіг», док-станція для підзарядки гарнітури, а також як захисний футляр, який забезпечить вам додатково заряду на 14 годин в режимі розмови «на ходу».

Plantronics Voyager Focus UC

Позиціонуючись, як продукт преміум-класу для уніфікованих комунікацій і мультимедійних додатків, Voyager Focus UC був розроблений для корпоративних співробітників, що працюють у відкритих офісах або часто бувають на інших людних майданчиках, які хочуть усунути фоновий шум на час дзвінка або для того, щоб зосередитися. Voyager Focus UC має високоякісний дизайн, та забезпечує чудове звучання по обидва боки виклику. Амбушюри представляють собою м'які подушечки з ефектом запам'ятовування форми, загорнуті матеріалом зі штучної шкіри, що забезпечить вам комфорт протягом усього дня, в той час як зручне металеве наголов'я для навушників забезпечує міцність і допомагає підтримувати комфортну, надійну фіксацію. Вражаючий навушний дизайн продуктового рішення гарантує, що багато з високочастотних шумів, такі як офісні звуки і голоси, значно зменшаться в гучності.

Plantronics BackBeat GO 3

Чіткий звук, що формується BackBeat GO 3, передається бездротовим способом і дозволяє користувачам відчувати себе вільно під час руху. Кожна частина BackBeat GO 3 розроблялася цілеспрямовано - від реалізованих спеціально для цих навушників перетворювачів (їх також ще називають драйверами) до точності настройки звуку - для отримання кращого в своєму класі враження від прослуховування аудіо. По шестімілліметровому перетворювачу в кожному з навушників BackBeat GO 3 дозволяють домогтися високої точності відтворення звуку і широкого діапазон частот, щоб забезпечити чисте природне звучання і домогтися прекрасного балансування низьких і високих частот. Розроблені для досягнення повноти звучання і блокування зайвих шумів, навушники BackBeat GO 3 доступні в трьох різних розмірах (маленькому, середньому і великому), щоб забезпечити комфортне і герметичне прилягання вухам, а також залишатися в стійкому положенні під час бігу, в той же час забезпечуючи вам до 6,5 годин прослуховування музики на одній зарядці.

Про нагороду Red Dot Design Award

Для того, щоб всебічно і професійно оцінити широкі можливості сучасного дизайну, номінація Red Dot Design Award проводиться в трьох категоріях: Промисловий дизайн (Product Design), Комунікаційний дизайн (Communication Design), Концептуальний дизайн (Concept Design). Нагорода Red Dot організована європейським інститутом Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія (нім. Design Zentrum Nordhein Westfalen), який знаходиться в німецькому місті Ессені. Більш ніж 17 тис. заявок на участь тільки за 2015 рік, це одне з найбільших змагань в області дизайну в світі. Вперше журі для присудження нагороди за кращі проекти зібралося в далекому 1955 році. Ім'я та бренд для нагороди розробив в 1990-х роках професор д-р Пітер Зец (Dr. Peter Zec), генеральний директор Red Dot. З тих пір печатка «Red Dot» є престижною і шанованою міжнародною відзнакою за прекрасну якість дизайну. Додаткову інформацію ви можете знайти на сайті www.red-dot.org. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам