укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Контролер викликів від Plantronics буде поставлятися з Jabber 10.5 для Windows

Функціонал управління викликами отримує сертифікат сумісності Cisco завдяки партнерській програмі рішень Cisco Solution Partner Program & nbsp;

Компанія Plantronics оголосила, що функціонал управління викликами отримав сертифікат сумісності Cisco і буде вбудований в клієнтську програму софтфона Cisco Jabber. Інтернет речей продовжує об'єднувати в єдине ціле людей, процеси, дані і речі, щоб поліпшити релевантність мережевих з'єднань. Будучи членом програми Cisco Solution Partner Program, Plantronics здатна швидко створювати і виводити на ринок рішення з метою покращення можливостей та управління мережею для отримання цінної інформації в Інтернеті речей.

Функції управління викликами, вбудовані в програмний додаток софтфона Jabber, включатимуть:

  • Відповідь/завершення виклику (remote call answer /end). На вхідні дзвінки Jabber можна відповісти простим натисканням кнопки управління викликами на гарнітурі, підтримуваної Plantronics. Будь-який активний дзвінок Jabber може бути завершений також простим натисканням тієї ж кнопки управління викликами.
  • Відключення /включення мікрофона (Mute /unmute). Сигнал з мікрофону поточного виклику в Jabber можна відключити безпосередньо в підтримуваної Plantronics гарнітурі, або ж включити знову натисненням тієї ж кнопки відключення звуку. Статус гарнітури синхронізується зі станом статусу в додатку Jabber. Іншими словами, якщо мікрофон відключений в Jabber, його можна включити з гарнітури і навпаки.
  • Утримання на лінії /поновлення розмови ( Hold / Resume). Деякі пристрої Plantronics підтримують функцію Hold /Un-hold, де дзвінок може бути призупинений, поки користувач використовує іншу лінію на пристрої. Другий (третій і т. д.) вхідний дзвінок може бути прийнятий під час поточного дзвінка за допомогою активування функції утримання на лінії (або функції flash, якщо доступна на пристрої) і потім перемикання між утримуваними дзвінками.
  • Конференц-зв'язок ( Conference calls). Функція конференц-зв'язку Cisco Jabber також підтримується вбудованим програмним модулем Plantronics. Конференц-зв'язок можна перервати, відключити або включити безпосередньо через гарнітуру.

«Ми раді отримати ще одну сертифікацію від Cisco, оскільки це демонструє відданість нашій стратегії забезпечення користувачів Jabber чудовим досвідом використання аудіо, — зазначив Майкл Гірстад (Michael Gjerstad), віце-президент департаменту стратегічних альянсів в компанії Plantronics. – Оскільки спільна робота продовжує відігравати все більш важливу роль в корпоративних середовищах, Plantronics надає можливість поліпшених комунікацій за допомогою нашого широкого портфелю аудіопристроїв, сертифікованих для Cisco Collaboration». 

Програма Cisco Solution Partner Program, яка є частиною Cisco Partner Ecosystem, об'єднує Cisco з незалежними постачальниками апаратного і програмного забезпечення третіх сторін з метою випуску інтегрованих рішень для об'єднаних користувачів. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам