укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Команда Plantronics і Sony працюють над досконалим звуком для PlayStation

Plantronics запускає у виробництво ліцензійне аудіорішення RIG для PS4 ™, PS3®, PS Vita™

Корпорація Plantronics, світовий лідер в області аудіокомунікацій, оголосила про партнерство з Sony Computer Entertainment Europe (SCEE). Мета співпраці — надати досконалий звук, ідеально оптимізований для функціонування з PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®3 (PS3®) і PlayStation® Vita (PS Vita ™). Новий, офіційно ліцензований продукт Plantronics RIG для PS4 ™, PS3®, PS Vita ™ буде доступний на території Європи, Близького Сходу та Океанії в період відпусток 2014 року.

«Де б ви не знаходилися, в своїй вітальні або в дорозі, PlayStation пропонує імерсивний ігровий досвід і нові технології зв'язку для отримання задоволення від медіа-ресурсів, — зазначила Джуді Уорд (Judy Ward), зовнішній комерційний директор в компанії SCEE. — Завдяки визнаному прагненню до інновацій Plantronics стала одним з найбільш важливих партнерів. Це обумовлено тим, що ми шукаємо рішення, що пропонують високоякісний звук і надійні комунікації, необхідні для досконалого досвіду використання PlayStation».

Пристрій RIG for PS4 ™, PS3®, PS Vita ™, випуск якого означає повернення Plantronics на ігровий аудіоринок, забезпечує високопродуктивний звук і конкурентну перевагу — можливість чути наближення вашого суперника ще до того моменту, коли ви його побачите. Володіючи відмінним логотипом PS™, виконання ігрової гарнітури RIG надає гравцям виразний стереозвук, криштально-чіткий голос і три профіля EQ: чистий, посилений і сейсмічний. Аудіоконтролер дозволить вам створювати і контролювати ваше мікшування розмови, звукової доріжки або дзвінків, розташованих на одному рівні зі звуком ігри, а також надати можливість легко перемикати ваш мікрофон між грою і вашим мобільним пристроєм.

«Ми дуже задоволені партнерством з SCEE, яке дозволяє нам забезпечити високу якість та продуктивність ігрового аудіо для гравців PlayStation на території Європи, Близького Сходу та Океанії, — зазначив Грегорі морквиння (Gregory Morquin), менеджер ігрового сегмента Plantronics. — Наша компанія славиться мобільними, ігровими та розважальними продуктами, які пропонують безкомпромісний звук, чіткий двосторонній чат і комфорт, який не має рівного. Пропонуючи «все вищеописане» плюс можливість повністю модифікувати ігровий досвід за допомогою аудіоконтролеру, RIG для PS4 ™, PS3®, PS Vita ™ безумовно призведе у захват споживачів».

Plantronics, розробник найбільш популярних ігрових гарнітур, пропонує великий портфель аудіоперіферіі, націленої на задоволення потреб кожного гравця продуктами, які спроектовані для мобільного телефону, консолі і комп'ютера.

У нинішньому році на виставці Gamescom 2014 в Кельні, Німеччина, відвідувачі отримали можливість протестувати на практиці гарнітури RIG на виставковому стенді PlayStation® і оцінити якість аудіосупроводу при використанні з Sony PlayStation®4. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам