укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics анонсує хмарний сервіс - Manager Pro v3.0

Остання пропозиція з сімейства Plantronics-as-a-Service℠ забезпечує можливість неперевершеного управління комунікаційними пристроями Plantronics

Корпорація Plantronics анонсувала Plantronics Manager Pro v3.0, хмарний сервіс, який користувачі та партнери можуть використовувати для розгортання та управління комунікаційними пристроями Plantronics. Завдяки цьому новому сервісу професіонали інформаційних технологій мають можливість швидко розгортати будь-яку кількість аудіо пристроїв Plantronics, разом з тим зменшуючи складність для кінцевих споживачів. Частина портфеля Plantronics Spokes, Plantronics Manager Pro, поряд з новим додатком Plantronics Hub, також допомагає IT-менеджерам швидко діагностувати і вирішувати клієнтські проблеми розгортання уніфікованих комунікацій.

«Plantronics Manager Pro являє собою захоплюючий новий сервіс для корпоративних IT-менеджерів, які хочуть прискорити прийняття і розгортання уніфікованих комунікацій, — відзначив Боб Келлі (Bob Kelly), директор департаменту Product Management for Enterprise Applications в корпорації Plantronics. — Оскільки користувачі рухаються в напрямку стратегій хмарних обчислень при виборі свого програмного забезпечення, ми раді розширити діапазон наших програмних пропозицій, щоб в результаті збільшити цінність для IT, кінцевих користувачів і партнерів ».

Поряд з цим анонсом, компанія також значно розширила портфель програмних продуктів Plantronics Spokes. Plantronics Spokes являє собою набір ПЗ для підприємств і споживачів, який збирає і аналізує інформацію про статус, стан і продуктивності продуктів Plantronics, що дозволяє отримати новий досвід для споживачів, користувачів та менеджерів. Наразі для споживачів та партнерів доступні наступні нові програмні продукти Plantronics Spokes:

Plantronics Hub

Plantronics Hub for Mac і Plantronics Hub for Windows є прикладними програмами, які дають можливість користувачам конфігурувати й управляти своїми комунікаційними пристроями Plantronics. Коли Plantronics Hub поєднується з Plantronics Manager Pro, IT-менеджери можуть контролювати і керувати розгортанням загальнокорпоративних уніфікованих комунікацій, управляти інвентарем і просувати оновлення вбудованих програм для пристроїв. IT можуть здійснювати більший або менший контроль в налаштуваннях пристроїв для кінцевих користувачів, за їх бажанням.

Комплект Plantronics Hub Software Development Kit (SDK)

Plantronics SDK for Mac і Plantronics SDK for Windows v3.0 є новими комплектами інструментів, які дозволяють розробникам оптимально використовувати інформацію з сенсорів, що містяться в обраних гарнітурах Plantronics, щоб автоматизувати стандартні процеси або зробити комунікаційні взаємодії більш передбачуваними та інтелектуальними. Сьогодні існує кілька додатків на цьому ринку, які були розроблені з використанням версії 2.8 цього комплекту SDK. Розробники можуть завантажити новий комплект SDK і отримати підтримку від Plantronics Developer Connection на сайті http://developer.plantronics.com/welcome

Plantronics Manager Pro є другою розробкою, що входить в сімейство компанії Plantronics-as-a-Service. Продукт Plantronics Manager Pro v3.0 доступний на сьогоднішній день по всьому світу. Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, зв'яжіться з вашим партнером Plantronics або вашим персональним менеджером Plantronics. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам