укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics анонсує послугу Plantronics-As-A-Service

Нова пропозиція є першою програмою підписки на апаратне забезпечення, що надає повне комунікаційне рішення формату pay-as-you-go (сплачуй по мірі використання) для провайдерів хмарних сервісів.

Корпорація Plantronics сьогодні анонсувала Plantronics-as-a-Service, нову унікальну пропозицію, що представляє собою 12, 24- або 36-місячну програму для провайдерів хмарних сервісів. Ця пропозиція дозволяє провайдерам оперувати в якості універсального магазина, що пропонують закінчене комунікаційне рішення формату pay-as-you-go (сплачуй по мірі використання). Це рішення доповнює бізнес-модель підписки Cloud Service Provider для підприємств малого та середнього бізнесу і компаній середнього розміру завдяки додаванню періодичного потоку доходів апаратного забезпечення та сервісної підтримки Plantronics світового рівня, що поставляються в комплекті.

Для споживачів програма Plantronics Device-as-a-Service спростить придбання повного комунікаційного рішення в форматі pay-as-you-go від єдиного постачальника хмарних сервісів. Це означає, що споживачі можуть змінювати масштаб використання комунікацій згідно зі змінами бізнесу в своїх компаніях, а також підбирати правильні комунікаційні пристрої згідно з робочим стилю своїх користувачів.

«Оскільки все більша кількість компаній усвідомлюють цінність моделі OpEx, тобто, операційних витрат, ми раді тому, що Plantronics запустила програму Plantronics-as-a-Service, і ми бачимо явні переваги для наших користувачів Lync і постачальників хмарних сервісів», — зазначив Джованні Мезгес (Giovanni Mezgec), генеральний менеджер департаменту Lync Product Marketing в компанії Microsoft.

«Оскільки потреби наших замовників розвиваються разом з їх бізнесом, необхідний простий і гнучкий спосіб придбання повного рішення уніфікованих комунікацій, — додала Ерна Арнесен (Erna Arnesen), віце-президент департаменту партнерського маркетингу в компанії Plantronics. — Нова програма Device-as-a-Service спрощує цю задачу і для споживачів, і для постачальників хмарних сервісів ».

У звіті Gartner «Tech Go-to-Market: Selling Unified Communications in a Highly Disruptive Market», виконаному в червні 2014 Тіффані Бова (Tiffani Bova), віце-президентом компанії, вказується, що «Створення ефективного товарообігу і моделі go-to- market в цьому ультра-конкурентному середовищі, що стрімко розвивається, є важким, але дуже важливим завданням, коли необхідно досягти зростання. Провайдери, що починають свою діяльність, повинні розробляти динамічні програми та операції по збуту, які дозволяють їм швидко реагувати на ринкові зміни».

Офіційний запуск моделі Plantronics-as-a-Service був здійснений на конференції Microsoft Worldwide Partner Conference 2014. Нова програма Plantronics Device-as-a-Service доступна сьогодні для підприємств малого та середнього бізнесу і компаній середніх розмірів в США. В майбутньому в Plantronics-as-a-Service будуть додані нові продукти, сервіси і країни. Щоб отримати більш детальну інформацію про програму Plantronics Device-as-a-Service, зайдіть на сайт www.plantronics.com/PayAsYouGo. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам