укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Джо Бартон названий першовідкривачем технології WebRTC

Компанія Plantronics почала працювати з технологією WebRTC задовго до того, як вона оформилася в певну індустрію

Джо Бартон (Joe Burton), головний технічний керівник і виконавчий віце-президент в компанії Plantronics, нещодавно отримав звання першовідкривача WebRTC від організаторів конференції WebRTC Conference & Expo. Претендентів на нагороду WebRTC Pioneer Award вибрали, виходячи з їх внеску в швидке зростання WebRTC, комунікаційної технології типу «browser-to-browser», яка застосовується в інноваційних бізнес-додатках для вдосконалення служби по роботі з споживачами і спільної роботи.

«Хтось може заперечити, сказавши, що Plantronics була в бізнесі WebRTC задовго до того, як ця технологія перетворилася на чітко визначену індустрію, — відзначив Дейв Родрігес (Dave Rodriguez), президент компанії TMC. — Під керівництвом Джо Бартона корпорація Plantronics стала першовідкривачем у сфері комунікаційних пристроїв і рішень, які формують безперервну взаємодію в будь-якій мережі між людьми в будь-якій точці планети. Від імені всієї команди WebRTC World і команди WebRTC Conference & Expo я можу сказати, що жоден одержувач не був би більш гідним цієї нагороди, ніж Джо».

Команда Бартона з інновацій, очолювана Кері Брена (Cary Bran), віце-президентом департаменту Innovation and New Ventures, була першою, яка розробила і випустила вихідний код для інтеграції функціональних можливостей гарнітури для середовищ WebRTC. Сюди входить як управління викликами, так і контекстуальні дані, такі як наближеність та інформація про статус. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам