укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics BackBeat FIT — ідеальний партнер для тренувань

Бездротові Bluetooth-стереонавушники спроектовані для активного способу життя

Корпорація Plantronics, першовідкривач в області аудіомобільной технології, сьогодні анонсувала свої останні бездротові стереонавушники BackBeat FIT. Виготовлені згідно спеціальних вимог і призначені для активного способу життя, BackBeat FIT поєднують комфорт, зручність і стійкість завдяки відомому вищості звуку Plantronics. Підключаючись до пристроїв без використання проводів за допомогою технології Bluetooth, маленькі легкі BackBeat FIT дають можливість користувачам зосередитися на тренуваннях і насолоджуватися своєю музикою, забезпечуючи високу якість стереозвучания і усуваючи відволікання уваги на сплутані дроти. Особлива гнучка конструкція забезпечує комфортну надійність незалежно від рівня активності.

«Успіх тренувань в значній мірі грунтується на ступені вашої мотивації, а для багатьох спортсменів музика є головним чинником мотивації. У BackBeat FIT ми відображаємо цей активний спосіб життя за допомогою нової бездротової і комфортною конструкції, — зазначив Пітер Пітрайдз (Peter Petrides), національний менеджер з продажу роздрібними відділами National Retail Sales Manager, Австралія і Нова Зеландія, в компанії Plantronics. — Ми є активними прихильниками здорового способу життя, а навушники Backbeat FIT, завдяки їх чудовій конструкції, захищені від поту і вологи. Крім того, варто відзначити функції з безпеки — дизайн вушного вкладиша зі світло відбиваючим зовнішнім покриттям дозволяє вам чути навколишнє середовище і бути видимим, що полегшує тренування вдень або ввечері».

«Випустивши Backbeat FIT, ми забезпечуємо наших споживачів винятковим звуком, комфортом, стилем, здатністю відповідати і здійснювати дзвінки, головними функціями безпеки і мотивацією рухатися і бути у формі», — додала Сьюзен Гансен (Susan Hansen), віце-президент департаменту Sales & Marketing , Азіатсько-тихоокеанський регіон і Близький Схід, в компанії Plantronics.

У недавньому дослідженні 40% опитуваних відзначали, що характеристики безпеки дуже важливі під час вечірніх фізичних тренувань. BackBeat FIT надає споживачам яскраві кольори і виняткові світловідбиваючі матеріали на наголов'ї навушників і нарукавному чохлі, що дозволяє збільшити видимість і додати елементи безпеки під час тренувань рано вранці, ввечері або в нічні години. Додатково, вушний наконечник спеціально спроектований так, щоб дозволити тренирующимся чути звуки навколишнього середовища, тому вони можуть залишатися обізнаними про потенційні небезпеки у своєму оточенні.

Серед основних переваг продукту:

  • Надійне комфортне кріплення: BackBeat FIT надійно утримується на своєму місці. Його м'яке, але одночасно міцне, гнучке наголов'я навушників і стабілізатори у вусі забезпечують щільне, стійке кріплення, яке зручне в будь-яких умовах, незалежно від ступеня активності користувача.
  • Надійна, непроникна для поту і вологи конструкція: спроектована, щоб витримувати найважчі, інтенсивні фізичні вправи. BackBeat FIT відрізняється міцною, непроникною для поту конструкцією і має додатковий захист за рахунок ексклюзивного нано-покриття Plantronics P2i.
  • Безпека на першому місці: яскраві кольори і світловідбиваючі матеріали BackBeat FIT допомагають захистити користувача вдень і вночі, а його унікальний, спрямований на безпеку, дизайн вушного наконечника дає можливість користувачеві бути більш обізнаним про довкілля.
  • Два в одному — нарукавний /портативний чохол: скористайтесь нарукавним чохлом, що входить в комплект. Він надійно утримує смартфон і ключ від машини під час фізичних тренувань, притому його можна також застосовувати для функціонування в якості захисного переносного чохла для навушників, коли ті не використовуються.
  • Маленький типорозмір, тривалий час роботи акумулятора: завдяки низькому енергоспоживанню заряду BackBeat FIT вистачає на тиждень тренувань — до 8 годин часу прослуховування. Крім цього, продукт має режим глибокого сну DeepSleep, який зберігає навушники зарядженими і готовими до використання протягом шести місяців.
  • Чудові стереонавушники: пропонуючи потужні гучномовці і спеціальний кодек, BackBeat FIT відтворює багаті нижні звукові частоти в музиці і виразні високі частоти.
  • Бездротова технологія Bluetooth: насолоджуйтеся музикою, відео і дзвінками без використання проводів, за допомогою простого підключення до смартфону.
  • Автоматичне управління: вбудований мікрофон BackBeat FIT дає можливість користувачам відповідати на виклики і здійснювати періодичні телефонні дзвінки без необхідності стосуватися свого мобільного пристрою. Легкодоступні елементи управління на вусі дозволяють управляти музикою дотиком пальця.
  • Постійне оновлення: бездротові оновлення вбудованого ПЗ, що завантажується за допомогою програми на смартфоні, дозволяє підтримувати оптимальну продуктивність навушників і завжди мати новітні засоби програмного забезпечення, а також документацію на продукт і функціональні можливості. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам