укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

Plantronics анонсував оновлення в своїй програмі для розробників

Компанія Plantronics, піонер в галузі аудіомобільной технології, поділилася вражаючими досягненнями в програмі для розробників у рамках основної доповіді на виставці Wearable Tech Expo у Нью-Йорку. Кері Брен (Cary Bran), старший директор департаменту Innovation and New Ventures в PLT Labs, що входить до складу Plantronics, продемонстрував найважливіші досягнення в технології, які роблять можливими аудіомобільні пристрої.

Протягом останніх десятиліть Plantronics є лідером у створенні технології аудіомобільних пристроїв — розробці та доставки особистих аудіо рішень, які використовуються мільйонами споживачів для зв'язку. Завдяки удосконаленням у вбудованій сенсорній технології і відкритим програмним інтерфейсам компанія трансформувала класичну головну гарнітуру в аудіомобільний пристрій і, фактично, платформу з можливостями, обмеженими тільки уявою розробника.

Брен і Тангано Леборн (Tanguy Leborgne), віце-президент департаменту Consumer Solutions в компанії Plantronics, обговорили основні досягнення в технології, які дозволяють створювати і експлуатувати аудіомобільні пристрої. Вони продемонстрували нові функції, що в даний час знаходяться в процесі розробки в PLT Labs ™, спеціалізованій групі всередині Plantronics, націленій на навчання співтовариства в рамках спільного процесу співпраці з іншими розробниками апаратного і програмного забезпечення. Вони пояснили, чому сенсорні пристрої компанії є саме тією платформою для розробників, яка дозволить передавати інформацію про реальну середовищі в прикладні програми.

Зазначимо, що виставка Wearable Tech Expo — це дводенний захід, що проводиться TMCnet, яке збирає новаторів та інтелектуальних діячів у галузі аудіомобільних пристроїв. Це захід націлений на подання інформації про індустрію аудіомобільних пристроїв. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам