укр    рос   
Реєстрація
   
   
На главную Бренди Новини Товари Контакти Партнерам
   
 
 
Новини  
 

MP3-плеєр iRiver T10

В особі Т10 iRiver ввела у свою лінійку по-справжньому спортивну модель, розраховану на відповідні навантаження, виконану в оригінальному дизайні і забезпечену карабіном. Моделі, подібні до цієї, є присутніми в лінійках конкурентів, зокрема, Creative і Panasonic, вже досить тривалий час, і тепер iRiver є чим на них відповісти.

Сам же плеєр вийшов цілком вдалим, його сильні сторони - якісний звук, гідний FM-тюнер і цікавий дизайн. До слабких сторін можна віднести не найвдалішу схему управління, нічим не захищений дисплей невеликих розмірів і використання батарей АА в якості джерела живлення, що негативно позначається на розмірах. В цілому достоїнства Т10 переважують недоліки, і, швидше за все, плеєр знайде позитивний відгук в серцях прихильників спорту і активного відпочинку.

Спортивний дизайн плеєра має на увазі його використання при зайнятті спортом і під час активного відпочинку. За задумом iRiver, Т10 не призначений для того, щоб лежати в кишені, він має бути на видноті. З цією метою Т10 забезпечений солідним металевим карабіном, що виконує не лише декоративні властивості, як це здається з першого погляду. Міцність карабіна дозволяє носити плеєр практично як завгодно: підвісити на ланцюжку, прикріпити до ременя або одягу, робити з ним все, що завгодно. 
 
   Бренди | Новини | Контакти | Каталог товарів | Архів товарів | Партнерам